Praėjusią savaitę Kelių policijos pareigūnai ir toliau vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems vairuotojams ir kitiems KET pažeidimams išaiškinti. Jų metu policijos pareigūnai Kaune ir Kauno rajone patikrino virš 10,6 tūkst. transporto priemonių. Iš viso praėjusią savaitę Kauno apskrityje policijos pareigūnai nustatė 29 neblaivius vairuotojus, 21 vairuotoją, kurie transporto priemones vairavo neturėdami tam teisės, dar 187 vairuotojus, kurie vairuodami naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.
Per savaitę užfiksuota 14 eismo įvykių, kuriuose sužalota 14 žmonių.
Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.









Komentuoti