2019-04-26, penktadienis, 08:50.     Šiandien Kaune saulė teka 05:50, leidžiasi 20:41, dienos ilgumas 14:50.

Tunelio gatvėje užsiliepsnojusį automobilį ėmėsi gesinti pro šalį vykę pareigūnai

2018-06-27, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Tunelio gatvėje užsiliepsnojusį automobilį ėmėsi gesinti pro šalį vykę pareigūnai

Šiandien, kiek po vidurdienio, Kaune esančioje Tunelio gatvėje užsiliepsnojo automobilis „Citroen“. Visa laimė, kad patirti tik materialiniai nuostoliai – automobilio vairuotoja ir jos mažametė dukra nenukentėjo.


„Grįždami po pietų pertraukos į darbą, važiuodami Tunelio gatve, pastebėjome automobilį, iš kurio rūko dūmai. Nedelsiant sustojome ir pradėjome jį gesinti“, - prisimena Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Licencijavimo skyriaus pareigūnai Arūnas Pavydis ir Giedrius Blaževičius. Pareigūnai nuo degančio automobilio į saugią vietą palydėjo automobilio „Citroen“ vairuotoją ir jos dukrą. Naudojant turimus gesintuvus ir dar vieną rastą rūkstančiame automobilyje, į pagalbą pasikvietę netoliese tunelį prižiūrintį darbuotoją, visi vyrai ėmėsi gesinti transporto priemonę. Apie įvykį taip pat buvo informuoti kolegos, kurie atvykę užbaigė gesinimo darbus.


Kauno apskrities policijos pareigūnai primena, kad visuomet automobilyje privalome turėti gesintuvą, kaip tai numato kelių eismo taisyklės. Nežinia, kuomet gali įvykti nelaimė ir jo gali prireikti. Taip pat primename, jog visuomet įvykus nelaimei nedelsiant reikia skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manokaunas.lt
mob. (8 616) 14 144