2020-07-11, šeštadienis, 13:50.     Šiandien Kaune saulė teka 04:58, leidžiasi 21:48, dienos ilgumas 16:50.

Tęsiant Kauno korupcinės bylos tyrimą, išaiškintas prabangių prekių ženklų tiekimo tinklas

2019-10-29, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Tęsiant Kauno korupcinės bylos tyrimą, išaiškintas prabangių prekių ženklų tiekimo tinklas

Tęsiant korupcinės bylos tyrimą, Kaune išaiškintas klastotų ir prabangių prekių ženklų tiekimo tinklas.

 

Vakar, t. y. sekmadienį, atliekant slapto pobūdžio veiksmus, Kaune sulaikytas verslininkas, kuris įtariamas nelegalia veikla, didelio kiekio svetimų prekių ženklų laikymu, disponavimu ir realizavimu. Tyrimo duomenimis, asmuo jau anksčiau buvo traukiamas baudžiamojon atsakomybėn už analogiškas veikas.

 

Kratų metu rasta ir paimta įvairių prekių, pažymėtų svetimais prabangių prekių ženklais – t. y. rūbai, kvepalai, batai, prabangūs papuošalai, juvelyriniai dirbiniai, nelegaliu keliu įgyti alkoholiniai gėrimai, taip pat buhalterinės apskaitos dokumentai, kasos žurnalai, kompiuterinė technika ir kt.

 

Visi šie veiksmai atitinka požymius nusikalstamų veikų, numatytų LR baudžiamojo kodekso 204 str. 1 d. (Svetimo prekių ar paslaugų ženklo naudojimas) požymius. Įtariamas asmuo sulaikytas 48 valandoms.

 

Lygiagrečiai šiame tyrime, pagal iš anksto teismo sankcionuotus proceso prievartos veiksmus, buvo atliktos kratos pas vieną iš Kauno apskr. VPK ekonominius nusikaltimus tiriančio padalinio pareigūną, su juo atliekami baudžiamojo proceso veiksmai.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manokaunas.lt
mob. (8 616) 14 144