2019-05-26, sekmadienis, 21:12.     Šiandien Kaune saulė teka 04:55, leidžiasi 21:33, dienos ilgumas 16:37.

Spalio mėnesį ypatingas Kauno pareigūnų dėmesys senjorams

2018-10-17, paskelbė www.mano Kaunas.lt
Spalio mėnesį ypatingas Kauno pareigūnų dėmesys senjorams

Jau tradicija tapę spalį Lietuvoje minėti kaip senjorų mėnesį. Bėgant rudens dienoms, kuomet tamsusis paros metas tęsiasi vis ilgiau, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) pareigūnai, rūpindamiesi pėsčiųjų ir kitų eismo dalyvių saugumu, visą mėnesį vykdo prevencinę priemonę „Saugus Senjoras“.

 


Pareigūnai lankydamiesi daugelyje Kauno mieste ir rajone esančių bažnyčių, mišių metu, į pamaldas susirinkusiems asmens primena aktualiausias saugaus eismo taisykles. „Dažnai namuose pamirštas, mažas, tačiau labai reikšmingas daiktas – atšvaitas, tamsiuoju paros metu, gali išgelbėti gyvybę“, - visiems vis primena Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnės. Senjorams buvo dalinami atšvaitai, primintas teisingas jų dėvėjimas, kalbėta apie svarbiausias pėsčiųjų teises ir pareigas.


Pasirinkdami vis kitas vietas, į kurias renkasi senjorai, pareigūnai stengiasi ne tik priminti pagrindines taisykles, bet ir dar labiau sustiprinti žmonių sąmoningumą apie saugumą ir elgesį kelyje, nesvarbu kas esame, pėsčiasis, vairuotojas ar dviratininkas.


Kauno apskrities policijos pareigūnai taip pat kviečia visus vairuojančius senjorus jau šį penktadienį, spalio 19 d., atvykti į „ARV-Auto“ autodromą, kuriame pareigūnai kartu su instruktoriais padės senjorams ne tik pasitikrinti turimus vairavimo įgūdžius, bet ir juos patobulinti vairuojant ekstremaliomis sąlygomis. Į renginį kviečiami senjorai atvykti su savo automobiliais, kad galėtų išbandyti ir įvertinti turimus gebėjimus, važiuojant ir slidžioje trasoje. Registracija vyksta el. paštu reda.antanaviciute@policija.lt


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manokaunas.lt
mob. (8 616) 14 144