2019-08-19, pirmadienis, 21:09.     Šiandien Kaune saulė teka 06:02, leidžiasi 20:40, dienos ilgumas 14:38.

Sekmadienį Kauno pareigūnai kvietė gyventojus prisiminti kodėl esame laisvi

2019-01-15, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Sekmadienį Kauno pareigūnai kvietė gyventojus prisiminti kodėl esame laisvi

Daugelis vyresnio amžiaus žmonių prisimena, kas vyko 1991 m. sausio 13-ąją, jaunesni žino apie šią datą iš pasakojimų, tačiau visi supranta, jog tai labai svarbi Lietuvos istorijai data. Sekmadienį daugelis Lietuvos gyventojų minėjo Laisvės gynėjų dieną. Kauno apskrities policijos pareigūnai taip pat prisidėjo prie minėjimo, sveikino gyventojus ir dovanojo kiekvienam neužmirštuolės žiedą.


Sekmadienį, sausio 13 d., Kauno apskrities policijos pareigūnai miesto gyventojams bei svečiams, taip pat socialiniams partneriams dalino neužmirštuolės žiedus tam, jog paskatintų visus neužmiršti kodėl esame laisvi. Prisijungdami prie akcijos „Aš prisimenu, kodėl esame laisvi“  pareigūnai išdalino daugiau nei 1000 neužmirštuolės žiedų. Bendruomenės pareigūnai lankydamiesi pas socialinius partnerius: gydytojus, gaisrininkus ne tik dovanojo šį simbolį gėlės žiedą, bet taip pat linkėjo saugios ir prasmingos tarnybos Tėvynės ir gyventojų labui. 

 

Kauno apskrities policijos pareigūnai taip pat prisidėjo prie kasmetinės visuotinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Daugelyje Kauno apskrityje esančių policijos komisariatų languose penktadienio rytą degė žvakutės, kurios skirtos laisvės gynėjų atminimams pagerbti.

Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manokaunas.lt
mob. (8 616) 14 144