2019-05-26, sekmadienis, 20:49.     Šiandien Kaune saulė teka 04:55, leidžiasi 21:33, dienos ilgumas 16:37.

Priesaikų žodžius keitė tvirti Kauno pareigūnų žodžiai: „Tėvynės labui“

2018-10-18, paskelbė www.mano Kaunas.lt
Priesaikų žodžius keitė tvirti Kauno pareigūnų žodžiai: „Tėvynės labui“

„Norisi tik pasakyti, jog einate dirbti ten kur reikia atiduoti labai daug savęs. Su uniforma ar be jos, mes visuomet esame policijos pareigūnai, visuomet turime būti pasiruošę ginti, saugoti ir padėti. Didelę padėka ir pagarbą reiškiame šiandien susirinkusiems pareigūnams, kurie jau ne vienerius metus gina nuskriaustuosius, saugo kiekvieną gyvybę bei padeda nelaimėje esantiems žmonėms“, - sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) viršininko pavaduotojas Evaldas Lašinskas.


Saulėtą trečiadienio rytą, spalio 17 d., gausus Kauno apskr. VPK pareigūnų būrys ir šiemet tik  studijas pradėję Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto studentai susirinko Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje, tapdami prasmingos ir reikšmingos ceremonijos dalyviais. Šią dieną priesaikas tarė net dvi kartos – vieni tik pradėję mokslus, kiti jau įgiję išsilavinimą ir tapę pilnateisiais policijos pareigūnais prisiekė dirbti Lietuvos ir jos gyventojų labui. Po mišių ir priesaikų taip pat vyko ir apdovanojimai – įteikti medaliai už ištarnautus metus bei nepriekaištingą darbą. Daugiau nei penkiasdešimt, ištarnavusių po 15, 20, 25 ir net daugiau metų, Kauno apskrities policijos pareigūnų, atsiimdami medalius, garsiai tarė: „Tėvynės labui“.


„Kiekvienas iš mūsų esame pavyzdys greta esančiam, tačiau būtent jūs savo sunkiu darbu, pavyzdžio rodymu tampate autoritetais. Autoritetu ne gimstama, jais tampama, tad linkiu kiekvienam  būti pačia geriausia savo versija, įkvepiančiu pavyzdžiu kitiems. Visur ir visada būkite autoritetais ir, svarbiausia, vertybėmis gyvenančiais žmonėmis“, - sakė Kauno policijos kapelionas Tomas Karklys.


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manokaunas.lt
mob. (8 616) 14 144