2020-02-17, pirmadienis, 15:17.     Šiandien Kaune saulė teka 07:36, leidžiasi 17:27, dienos ilgumas 9:51.

Kauno gimtadienio proga – įspūdingas Vienybės aikštės tortas

2019-05-18, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kauno gimtadienio proga – įspūdingas Vienybės aikštės tortas

SBA grupė Kaunui rengia neeilinę dovaną – iš esmės atnaujina Vienybės aikštę. Kol didžioji dovana pakeliui – miesto gimtadienio proga kauniečiams ir miesto svečiams SBA dovanojo milžinišką gimtadienio tortą – Vienybės aikštės kopiją.„Darbai miesto širdyje verda ir netrukus kauniečiams padovanosime modernią ir gyvą Vienybės aikštę. Atgimstanti erdvė Kaunui bus įteikta šiemet, kai miestas mini tapimo laikinąja sostine šimtmetį. Tikime, kad aikštė, į kurią įdėjome daug jėgų ir savų resursų, taps mūsų mylimo miesto gyvenimo ašimi“ – sako aikštę rekonstruojančios ir BLC verslo centrą plėtojančios SBA grupės įmonės „Urban Inventors“ vadovas Lionginas Šepetys.Kaip atrodys atnaujinta Vienybės aikštė, miestiečiai galėjo pamatyti per Kauno gimtadienio šventę Rotušės aikštėje. Ne tik pamatyti, bet ir paragauti. SBA kauniečiams dovanojo didžiulį saldų Vienybės aikštės maketą – gimtadienio tortą. Įspūdingo dydžio –  1,5m. pločio, 0,8m. ilgio, 30 cm aukščio ir 30 kilogramų sveriantį saldėsį meistriškai pagamino Kauno bendrovės „Bijola“ konditerės. Juo vaišinosi keli šimtai kauniečių.


„Pasaldinome Vienybės aikštės atidarymo laukimą. O laukti yra ko. Vienybės aikštėje bus įrengti fontanai, žaliosios zonos, kurias puoš medžiai ir šimtai gėlių. Tai bus tikra laimingų žmonių aikštė. Ne veltui jos architektūrinė koncepcija Vokietijos dizaino apdovanojimuose buvo pripažinta geriausia „Miesto erdvės“ kategorijoje. Tad miestas galės ja didžiuotis,“ – sako milžinišką tortą kauniečiams miesto gimtadienio proga išdalinusi Loneda Gražulevičienė, šalia Vienybės aikštės plėtojamo BLC verslo centro vadovė.

 

SBA į Vienybės aikštės atnaujinimo projektą investavo daugiau nei 10 mln. eurų. Aikštės rekonstrukciją numatoma baigti šį rudenį.

 

SBA grupės įmonė „Urban Inventors“ Kaune ne tik rekonstruoja Vienybės aikštę.  Šalia jos plėtoja verslo centrą BLC. Vilniuje bendrovė valdo verslo slėnį „Green Hall“, kurio verslo cenras „Green Hall 2“ pernai buvo pripažintas Metų architektūros kūriniu.


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manokaunas.lt
mob. (8 616) 14 144