2020-08-03, pirmadienis, 17:43.     Šiandien Kaune saulė teka 05:34, leidžiasi 21:13, dienos ilgumas 15:39.

Įteikė kauniečių dovanotus dviračius - pradžiugintos 33 šeimos

2020-07-30, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Įteikė kauniečių dovanotus dviračius - pradžiugintos 33 šeimos

Šį trečiadienį po darbo miestiečiai rinkosi į Kauno autobusų stotį, kurioje vyko finalinis projekto „Nauja dviračio šeima” renginys. Jo metu daugiavaikėms šeimoms buvo išdalinti kauniečių padovanoti dviračiai. Trečius metus iš eilės vykusio projekto metu buvo surinkti 33 dviračiai, kuriais galės važinėtis jaunieji socialiai remtinų daugiavaikių šeimų nariai.


„Treti projekto metai, o dviračių kiekvienais metais nemažėja. Ačiū kauniečiams, kurie yra pagrindinis šio projekto variklis. Surinktus dviračius su partnerių pagalba sutvarkėme, sutepėme, nuplovėme ir perdavėme šeimoms. Smagu buvo matyti tiek daug šypsenų ir entuziazmo, stotyje jautėsi šventė. Dviračius gavo nuo mažiausių, kelių metų amžiaus kauniečių, iki paauglių”, - pasakojo projekto iniciatorės „Kautros” marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas.

 

Renginio metu dviratininkų klubas „Dviratai - Daistatus” mokė jaunuosius dviratininkus kaip paruošti dviratį kelionei, kaip tinkamai sureguliuoti sėdynę. Policijos atstovai mažuosius dviratininkus mokė saugaus eismo, dalijo atšvaitus.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manokaunas.lt
mob. (8 616) 14 144